מרכז גמילה - איתךייעוץ ללא התחייבות 24/7
התקשרו עכשיו:
050-6759095

מרכז גמילה מסמים ואלכוהול

גמילה מנייס גאי

הסם נייס גאי הוא תערובת של צמחים שעברו ריסוס בחומר הגורם לכך שתהיה להם השפעה דומה לזו של סמים אסורים (קנאביס). התערובת נמכרת בקיוסקים ומקומות בילוי ללא פיקוח על אף היותה כיום אסורה על פי חוק. טעות נפוצה תהיה לחשוב שלא מדובר בחומר חזק או סם מסוכן. הרכיב הפעיל בתערובות הצמחים הוא סם כימי בעל עצמה והשפעות הרסניות לכל דבר.

תערובת הצמחים שמשמשת ליצירת הסם אינה אחידה. בכל פעם בה אתם רוכשים נייס גאי אין לכם כל דרך לדעת מהם הרכיבים של הסם ומהם הסיכונים הכרוכים בשימוש בו. בחלק מהמקרים, השימוש בסם מביא עמו תופעות לוואי לא נעימות כמו הקאות, דופק מהיר, לחץ דם גבוה, הזיות, פסיכוזה ועוד.

איך מתמכרים?

הפעם הראשונה בה משתמשים בסם מתבצעת כמעט תמיד יחד עם חברים. בני נוער צעירים שיוצאים לבלות מתפתים להתנסות בסם עקב לחץ חברתי. לאחר מספר פעמים של שימוש מתפתחת תלות פיזית ורגשית בסם. אותו הצעיר או אותה צעירה אינם מסוגלים עוד לצאת לבילוי ללא נטילת הסם. המחיר הזול של הסם והיותו נגיש בכל פיצוציה הופכת את סכנת ההתמכרות ממשית יותר.

מנה אחת של נייס גאי תעניק לכם תחושת אופוריה חזקה למשך כעשר דקות. נתון זה מסביר מדוע ישנם משתמשים שנוטלים כמה מנות בזו אחר זו ומתמכרים. לאחר שימוש ממושך מופיעים סימני גמילה פיזיים הבאים לידי ביטוי באי שקט, רעידות, כאבי ראש, קושי להירדם, סיוטים.

גמילה מנייס גאי יחד עם שיקום

התמכרות לנייס גאי מטופלת בצורה זהה להתמכרות לכל סם אחר. על גמילה מנייס גאי להתבצע במרכז טיפולי מקצועי באמצעות צוות מיומן ומוסמך. תכנית הגמילה תתמקד בהיבטים נפשיים ופיזיים מתוך מטרה לזהות את הגורמים להתמכרות ולהחזיר את הגוף לתפקוד אופטימלי.

גמילה מנייס גאי אינה מתבצעת ביום אחד. יש לגלות מחויבות, מסירות וסבלנות. הדרך היחידה בה תצליחו להיגמל ולהשתקם תהיה מספר חודשים של טיפול אינטנסיבי. את הטיפול יש להתחיל בהקדם האפשרי על מנת להפסיק את השימוש בסם במהרה ולמנוע ממנו לגרום לנזקים בלתי הפיכים.

לתמיכה וייעוץ ראשוני

ניתן להתקשר 24/7

ליעוץ חינם

050-6759095

או מלאו פרטים ונשמח לחזור אליכם:


טואול בניית אתרים