מרכז גמילה - איתךייעוץ ללא התחייבות 24/7
התקשרו עכשיו:
050-6759095

מרכז גמילה מסמים ואלכוהול

גמילה מסמים

בישראל פועלים כמה מרכזים של גמילה מסמים והתמכרויות נוספות. בחירה נכונה של מרכז גמילה מסמים התואם את המאפיינים של הבעיה , הצרכים והציפיות שלכם ושל בני המשפחה, חיונית להצלחת התהליך. הפרמטרים הבאים יסייעו לכם לבחור נכון תוך בדיקת טיב המקום, הרמה המקצועית ושיטת הטיפול.

איזה מרכז גמילה מסמים הכי מקצועי?

על מנת לבחון את הרמה המקצועית של המקום כדאי להתחיל בבירור אודות הגורמים שמנהלים את המקום. עליכם לברר מי הם בעלי המקצוע שמנהלים את המקום ואיזו הכשרה יש להם. חשוב לוודא שהצוות במרכז מיומן ומוסמך. אל תחששו לשאול שאלות ספציפיות בנושא ולבקש לראות תעודות מקצוע. בעיות סמים הן בעיות מורכבות ביותר, לא כל מטפל עם כוונות טובות יוכל לספק לכם את המענה הדרוש. חפשו את בעלי המקצוע הטובים, המומלצים והמוכשרים ביותר.

מטפלים מומחים לטיפול בהתמכרויות

לא כל פסיכולוג ולא כל עובד סוציאלי יוכלו לתת מענה נכון לתהליך גמילה מסמים. ישנם מטפלים שעברו הכשרה ספציפית לטיפול בבעיות התמכרות. חפשו מרכז גמילה מסמים בו פועלים מטפלים בעלי הכשרה נקודתית ותוכלו לדעת שאתם בידיים טובות.

האווירה במקום

על מרכז הטיפול להיות נעים לשהייה, מזמין, נקי, נגיש ומטופח. חפשו מרכזי גמילה אינטימיים, משפחתיים ומומלצים. שימו לב לאווירה במקום, למצב הרוח של המטופלים ושל הצוות במקום, ליחס של הצוות אל המטופלים ולשיתוף הפעולה בין הגורמים המקצועיים. במידת האפשר כדאי יהיה לשוחח עם מטופלים ששוהים במקום או שהו בו בעבר.

תכנית הטיפול

בתקופה בה כל מרכז גמילה מסמים קובע תכנית טיפול משלו, עליכם לברר פרטים על התכנית על מנת לוודא שהיא עונה לצרכים ולציפיות שלכם. יש לתכני הטיפול משקל רב בהצלחת התהליך. כדאי לברר מהו סדר היום, כמה שעות של טיפול קבוצתי ואישי מתקיימות בכל יום, מהי טכניקת הטיפול, האם ישנו מתחם חיצוני. לא בכל מרכז גמילה מסמים מקבלים המטופלים גישה חופשית לאינטרנט ולמכשירי טלפון ניידים. כדאי לברר מראש מהי המדיניות של המרכז בתחום.

עלות הטיפול

הבחירה הנכונה תהיה מרכז ההולם את היכולת הכספית של המשפחה. את המחיר נבחן בהתאם להיקף תכנית הטיפול, משך הטיפול והתנאים בהם הוא ניתן.

לתמיכה וייעוץ ראשוני

ניתן להתקשר 24/7

ליעוץ חינם

050-6759095

או מלאו פרטים ונשמח לחזור אליכם:


טואול בניית אתרים